Stahl

اشتال، یک شرکت آلمانی است که زمینه تخصصی فعالیت آن، طراحی و تولید تجهیزات صنعتی حفاظتی در برابر انفجار است. با بیش از ۱۳۰ سال سابقه، اشتال اکنون تبدیل به یک هولدینگ بین المللی شده که در زمینه تکنولوژی های ضد انفجار/اشتعال، در عرصه بین المللی پیشتاز است.

گستره محصولات و خدمات اشتال، انواع طبقه بندی های حفاظت از جرقه و آتش برای محافظت از تجهیزات برقی را در بر می گیرد، و هدف آن طراحی و اجرای راهکارهای بهینه در این زمینه با بهره گیری از بیش از ۱۰ هزار محصول متفاوت اشتال است. دامنه محصولات این شرکت از سوئیچهای ضد انفجاری، دکمه های فشاری، و کنترلها و اتصالات روشنایی نوری تا سیستم های پیچیده را شامل می شود.

اشتال تنها تولیدکننده ای است که قادر به عرضه کلیه سازوکارهای مختلف محافظت در برابر انفجار و آتش می باشد و از طریق شرکت های زیرمجموعه خود در ۲۰ کشور دنیا، ارائه کامل و باکیفیت سرویسهای فروش و خدمات پس از فروش در عرصه بین المللی را تضمین می کند. در نتیجه امروزه نشان اشتال مترادف با بالاترین کیفیت و راندمان در محصولات و خدمات است.

بیشترین محصولات نصب شده این شرکت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین صنایع شیمیایی و دارویی قرار دارد. با اینحال، این شرکت مشتریان متعددی نیز در سراسر دنیا در صنایع غذایی، کشتی سازی و همچنین صنعت سوختهای زیستی (سوختهای گیاهی) دارد که نیازمند تجهیزات حفاظت انفجاری هستند.

سایر برندها