شرکت تیس آرین کیش (اکتیس)

شرکت تیس آرین کیش (اکتیس)، در سال ۱۳۸۸ و با هدف مهندسی و تأمین تجهیزات و راه حل های صنعتی در زمینه های مخابرات، ارتباطات، اتوماسیون صنعتی و حفاظت الکترونیک تأسیس شده است. ارتباطات و کنترل مشابه نقشی که سیستم عصبی بدن انسان ایفا می کند، در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز، حمل و نقل، و نیرو، نقش مهمی در بهینه سازی عملکرد فرآیندها و سیستم ها دارند. اکتیس ماموریت خطیر راهبری و مدیریت این فرآیندها و سیستم ها به صورت ایمن و بهینه را با طراحی و تحویل راه حل های یکپارچه و جامع امکانپذیر می سازد. در این راستا، اکتیس با تکیه بر دانش فنی، مهارت ها و توانمندی های خود، قادر به ارائه پیشنهاد و اجرای سریع این راه حل ها بر اساس تجهیزات ساخته شده توسط معتبرترین سازندگان بین المللی است، به نحوی که زمان و هزینه اجرا نیز بهینه و مطابق با نیازهای مشتری باشد.
اکتیس، به لطف سابقه و توانمندی های خود، موفق به کسب نمایندگی رسمی تعدادی از معتبرترین سازندگان تجهیزات دنیا در زمینه ارتباطات و کنترل گردیده، از قبیل NEC ژاپن، Coriant آلمان، Ericsson سوئد، Schneider Electric فرانسه، Stahl آلمان، Tait نیوزیلند و غیره. این شراکت سازنده و رو به رشد بر پایه شناخت خوب اکتیس از بازار ایران و همچنین پیچیدگی های طراحی و تحویل راه حل های یکپارچه و بهینه به مشتریان در این بازار رقابتی است.
گستره وسیع و متنوع تجهیزات و راه حل های ارائه شده توسط اکتیس، در رشته های مختلفی مانند ارتباطات، اسکادا، ابزار دقیق، اتوماسیون، حفاظت الکترونیک و مخابرات باکیفیت بالا و متناسب با نیازهای مشتری با یکدیگر ترکیب میگردند تا راه حل های یکپارچه ای را با قیمت بهینه، در کوتاه ترین زمان ممکن امکانپذیر سازند. برای این منظور، اکتیس با بهره گیری از زیرساخت های گسترده وکادر متخصص و با تجربه خود، علاوه بر دفتر مرکزی آن که در تهران واقع شده، دارای دفاتری در منطقه آزاد کیش، دبی، استانبول و تفلیس است و شرکای تجاری آن در اروپا و آمریکای شمالی نیز این زیرساخت را گسترش داده اند تا در مجموع، جلب رضایت مشتریان برای اکتیس نه تنها یک شعار، بلکه یک تعهد واقعی باشد.