اکتیس

شرکت تیس آرین کیش (اکتیس) در سال ۱۳۸۸ و با هدف مهندسی و تامین تجهیزات و راه حل های صنعتی در زمینه های مخابرات، ارتباطات، اتوماسیون صنعتی و حفاظت الکترونیک تاسیس شده است. اکتیس، به لطف سابقه و توانمندی های خود، موفق به کسب نمایندگی رسمی تعدادی از معتبرترین سازندگان تجهیزات دنیا در زمینه ارتباطات و کنترل گردیده، از قبیل NEC ژاپن، Coriant آلمان، Ericsson سوئد، Schneider Electric فرانسه، Stahl آلمان، Tait نیوزیلند و غیره.

Enatel Energy

شرکت Enatel Energy، زیرمجموعه ای از هولدینگ Enatel نیوزیلند می باشد که دارای سابقه ای بالغ بر ۳۰ سال در زمینه طراحی و ساخت راه حل های توان مورد استفاده در صنعت مخابرات و شبکه های صنعتی در سراسر جهان است.

توضیحات بیشتر

NEC

شرکت NEC ژاپن در سال ۱۸۹۹ تاسیس شده و در حال حاضر این شرکت تبدیل به یک گروه معظم با بیش از صد هزار کارمند و درآمد سالانه بیش از ۳.۷ تریلیون ین شده است که گستره محصولات و خدمات آن صنایع مختلفی را در بر می گیرد.

توضیحات بیشتر

Hanwha Qcells

Hanwha Qcells پرجمدار شرکت های گروه Hanwha جز ۵۰۰ شرکت برتر در دنیا و ۱۰ شرکت برتر در کره جنوبی است.

توضیحات بیشتر

Tait

شرکت Tait با بیش از ۴۵ سال سابقه در زمینه طراحی، ساخت و ارائه راهکارهای خلاق مخابراتی برای شبکه هایی مانند شرکت های آب، برق، گاز، پلیس، آتش نشانی و شبکه درمان، نیازهای طیف وسیعی از مشتریان را در سراسر دنیا برآورده کرده است، تا به مدد ارتباطات قابل اعتماد و امن، کیفیت زندگی در این جوامع بهبود یابد.

توضیحات بیشتر

DNWP

در راهبری و مدیریت فرآیندها و تاسیسات حیاتی در صنایعی مانند نفت و گاز، برق، معدن و حمل و نقل، ارتباطات پایدار و قابل اتکا یک الزام حیاتی به شمار می روند. این زیرساخت ها باید امکان یک ارتباط با کیفیت، مطمئن و به صرفه را فراهم کنند، که اغلب اوقات از طریق شبکه های ارتباطی عمومی امکانپذیر نیست.

توضیحات بیشتر

Sunlight

شرکت sunlight یکی از تولیدکنندگان رده اول بین المللی در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه انرژی، بخصوص در توسعه، تولید و بازاریابی انواع باتری و سیستمهای ذخیره انرژی است که علاوه بر مصارف روزمره، در صنایع مختلف و همچنین تکنولوژیهای پیشرفته نیز کاربرد دارد.

توضیحات بیشتر

Coriant

شرکت Coriant از ادغام بخش تجهیزات نوری شرکت های نوکیا زیمنس (Nokia Siemens Networks)، تل لبز (Tellabs) و سیکامور (Sycamore Networks) بوجود آمد، که در مجموع بیش از ۳۵ سال سابقه در ابداع تکنولوژی های نو و قدرتمند در این حوزه داشتند.

توضیحات بیشتر

Ericesson

شرکت اریکسون، ارائه دهنده بنام خدمات و تجهیزات مخابراتی و شبکه است که در استکهلم سوئد مستقر می باشد.

توضیحات بیشتر

Cysalys

Cysalys، شرکتی فرانسوی است که زمینه فعالیت آن، مهندسی، طراحی و ساخت تجهیزات هوشمند تامین نیرو برای تاسیسات ارتباطی و کنترلی در مناطق دورافتاده و خارج از پوشش شبکه برق است.

توضیحات بیشتر

Schneider Electric

شرکت اشنایدر الکتریک در سال ۱۸۳۶ تاسیس شده و اکنون، با ۱۸۰ سال سابقه در طراحی و تولید تجهیزات مختلف صنعتی، دارای ۱۶۷ هزار پرسنل بوده و فروش آن در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۲۷ میلیارد یورو بوده است.

توضیحات بیشتر

Wireless Excellence

شرکت انگلیسی wireless Excellence در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده و سابقه ای طولانی در طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی بی سیم (رادیو) با کارایی بالا در بیش از ۶۰ کشور جهان را در طی این سالها برای خود ایجاد کرده است.

توضیحات بیشتر

Stahl

اشتال، یک شرکت آلمانی است که زمینه تخصصی فعالیت آن، طراحی و تولید تجهیزات صنعتی حفاظتی در برابر انفجار است. با بیش از ۱۳۰ سال سابقه، اشتال اکنون تبدیل به یک هولدینگ بین المللی شده که در زمینه تکنولوژی های ضد انفجار/اشتعال، در عرصه بین المللی پیشتاز است.

توضیحات بیشتر