برندها

Aktis Logo

شرکت تیس آرین کیش (اکتیس) در سال ۱۳۸۸ و با هدف مهندسی و تامین تجهیزات و راه حل های صنعتی در زمینه های مخابرات، ارتباطات، اتوماسیون صنعتی و حفاظت الکترونیک تاسیس شده است. اکتیس، به لطف سابقه و توانمندی های خود، موفق به کسب نمایندگی رسمی تعدادی از معتبرترین سازندگان تجهیزات دنیا در زمینه ارتباطات و کنترل گردیده، از قبیل NEC ژاپن، Coriant آلمان، Ericsson سوئد، Schneider Electric فرانسه، Stahl آلمان، Tait نیوزیلند و غیره.


Aktis Brands

شرکت Coriant از ادغام بخش تجهیزات نوری شرکت های نوکیا زیمنس (Nokia Siemens Networks)، تل لبز (Tellabs) و سیکامور (Sycamore Networks) بوجود آمد، که در مجموع بیش از ۳۵ سال سابقه در ابداع تکنولوژی های نو و قدرتمند در این حوزه داشتند.

Aktis Brands

شرکت Enatel Energy، زیرمجموعه ای از هولدینگ Enatel نیوزیلند می باشد که دارای سابقه ای بالغ بر ۳۰ سال در زمینه طراحی و ساخت راه حل های توان مورد استفاده در صنعت مخابرات و شبکه های صنعتی در سراسر جهان است.

Aktis Brands

شرکت NEC ژاپن در سال ۱۸۹۹ تاسیس شده و در حال حاضر این شرکت تبدیل به یک گروه معظم با بیش از صد هزار کارمند و درآمد سالانه بیش از ۳.۷ تریلیون ین شده است که گستره محصولات و خدمات آن صنایع مختلفی را در بر می گیرد.

Aktis Brands

شرکت اریکسون، ارائه دهنده بنام خدمات و تجهیزات مخابراتی و شبکه است که در استکهلم سوئد مستقر می باشد.

Aktis Brands

Hanwha Qcells پرجمدار شرکت های گروه Hanwha جز ۵۰۰ شرکت برتر در دنیا و ۱۰ شرکت برتر در کره جنوبی است.

Aktis Brands

شرکت اشنایدر الکتریک در سال ۱۸۳۶ تاسیس شده و اکنون، با ۱۸۰ سال سابقه در طراحی و تولید تجهیزات مختلف صنعتی، دارای ۱۶۷ هزار پرسنل بوده و فروش آن در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۲۷ میلیارد یورو بوده است.

Aktis Brands

شرکت انگلیسی wireless Excellence در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده و سابقه ای طولانی در طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی بی سیم (رادیو) با کارایی بالا در بیش از ۶۰ کشور جهان را در طی این سالها برای خود ایجاد کرده است.

Aktis Brands

محصولات این شرکت بر پایه بیش از ۲۵ سال تجربه در ارائه راهکارهای ارتباطی پایدار و قابل اتکا به صنایع فوق و همچنین دیگر اپراتورهای شبکه های اختصاصی است.

Aktis Brands

شرکت sunlight یکی از تولیدکنندگان رده اول بین المللی در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه انرژی، بخصوص در توسعه، تولید و بازاریابی انواع باتری و سیستمهای ذخیره انرژی است که علاوه بر مصارف روزمره، در صنایع مختلف و همچنین تکنولوژیهای پیشرفته نیز کاربرد دارد.

Aktis Brands

Cysalys، شرکتی فرانسوی است که زمینه فعالیت آن، مهندسی، طراحی و ساخت تجهیزات هوشمند تامین نیرو برای تاسیسات ارتباطی و کنترلی در مناطق دورافتاده و خارج از پوشش شبکه برق است.

Aktis Brands

شرکت Tait، یک شرکت نیوزلندی است که از جمله معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات ارتباط بیسیم در دنیا به شما می رود. این شرکت دارای دفاتری در ۱۷ کشور دنیا با بیش از ۸۶۰ پرسنل است و شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پشتیبانی آن در ۱۵۰ کشور دنیا گسترده شده است.

Aktis Brands

اشتال، یک شرکت آلمانی است که زمینه تخصصی فعالیت آن، طراحی و تولید تجهیزات صنعتی حفاظتی در برابر انفجار است. با بیش از ۱۳۰ سال سابقه، اشتال اکنون تبدیل به یک هولدینگ بین المللی شده که در زمینه تکنولوژی های ضد انفجار/اشتعال، در عرصه بین المللی پیشتاز است.