Schneider Electric

شرکت اشنایدر الکتریک در سال ۱۸۳۶ تاسیس شده و اکنون، با ۱۸۰ سال سابقه در طراحی و تولید تجهیزات مختلف صنعتی، دارای ۱۶۷ هزار پرسنل بوده و فروش آن در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۲۷ میلیارد یورو بوده است.

از سال ۱۸۳۶ به امروز، اشنایدر الکتریک خود را به یکی از بازیگران اصلی در زمینه مدیریت انرژی در جهان تبدیل نموده است. این شرکت فعالیت خود را از صنعت آهن و فولاد، ماشین آلات سنگین و کشتی سازی آغاز نمود و پس از آن به سمت مدیریت برق و اتوماسیون تغییر مسیر داد. امروزه اشنایدر الکتریک بهینه ترین راه حل ها در زمینه مدیریت فرآیند و انرژی را ارائه می دهد.

اشنایدر الکتریک فن آوریها و راهکارهای بهم پیوسته برای مدیریت فرآیندها و انرژی به گونه ای که امن، قابل اعتماد ، کارآمد و پایدار باشد، ارائه می دهد و شعار آن، “زندگی در همه جا، برای همه و در هر لحظه برقرار است” می باشد.

محصولات و راهکارهای کنترل و اتوماسیون اشنایدر الکتریک گستره بخش های صنعتی، زیرساخت ها و بخش ساختمان را بطور کامل در بر می گیرد، از رله های قابل برنامه ریزی تا کنترل کننده های حرکت و ماژول های اینترفیس، برای کاربردهایی از ماشین های ساده تا سیستم های فرآیندی پیچیده.

سایر برندها